Vážení zákazníci, děkujeme za Váš ohromný zájem. Jsme doslova zavaleni množstvím objednávek, dotazů emailem i telefonicky a naše kapacity jsou omezeny. Zároveň Vás prosíme, šetřete nás, pokud máte pouze jednoduchý dotaz, na který si dokážete dohledat odpověď sami, udělejte to. Výjmečně máme i reklamaci, snažíme se takovou nepříjemnost také vyřešit co nejdříve, ale obratem to nelze, jsme pořád jenom malé rodinné zahradnictví. Objednávky se snažíme odbavovat co nejdříve, proto Vás prosíme o shovívavost s např. týdením zpožděním. Zásilky odesíláme vždy v pondělí, úterý a středa. Čtvrtek a pátek už ne, abychom měli jistotu, že bude zásilka doručena rychle k zákazníkovi a nezůstane celý víkend někde na poště. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám hodně pěstebních úspěchů. Kubelkovi

Švestky a renklódy

7 položek celkem
švestky Bluebell2
200 Kč

PROSTOKOŘENÁ. Pozdní švestka s velkými plody. Je samosprašná. Dozrává začátkem října. Vhodná k přímému konzumu i dalšímu zpracování.

613221
Slivoň 'Ontario' - Renklóda - zákrsek
200 Kč

PROSTOKOŘENÁ. Žlutozelené ryngle se sklízí v druhé polovině srpna. Je samosprašná. Dužnina lze snadno oddělit od pecky.

613157
Pouze osobní odběr
270 Kč

Stromek zakořeněný v kontejneru. Opál je velmi raná odrůda ryngle. Sklízí se v první polovině srpna. Je samosprašná a vhodná do všech poloh. K přímému konzumu.

613082
Slivoň 'Prezident' - pološvestka - špičák
200 Kč

PROSTOKOŘENÝ Plody dozrávají až v polovině září, což tuto odrůdu řadí do velmi pozdních pološvestek. Je cizosprašná.

613124
Slivoň 'Prezident' - pološvestka - zákrsek - kont.
Pouze osobní odběr
270 Kč

Stromek zakořeněný v kontejneru. Plody dozrávají až v polovině září, což tuto odrůdu řadí do velmi pozdních pološvestek. Je cizosprašná.

613081
Slivoň 'Ryngle zelená' - Renklóda - zákrsek - kont.
Pouze osobní odběr
270 Kč

Stromek zakořeněný v kontejneru. Sklízí se v druhé polovině srpna. Je cizosprašná. K přímému konzumu i zavařování.

613076
švestky Vision2
200 Kč

PROSTOKOŘENÁ. Kanadská odrůda pozdní pološvestky s velkými plody (50-60 g), vhodná i do vyšších poloh. Dozrává začátkem října. Není citlivý na mráz a je odolná vůči nemocem.

613223

Prodej ovocných stromků švestek a renklód. V nabídce švestky, pološvestky, renklódy, mirabelky. Ovocné stromky vhodné na menší zahrádky. S výběrem poradíme.