Plánovaný výpadek platební brány Comgate. Platba kartou bude nedostupná 30 minut v časovém okně v rozmezí od 01:00 do 04:00. Důvodem je aktualizace softwaru na autorizačním centru.

Muchovníky

8 položek celkem
Muchovník - Amelanchierova borůvka - Amelanchier 'Honeywood'
160 Kč

Muchovník má plody podobné borůvkám či jedlému jeřábu. Využití je stejné. Odrůda 'Honeywood' dozrává od začátku července a má bujný růst. Vyhledávaný je především pro svou...

613116
Muchovník - Amelanchierova borůvka - Amelanchier 'Martin'
160 Kč

Muchovník má plody podobné borůvkám či jedlému jeřábu. Využití je stejné. Odrůda 'Martin' dozrává od června a má bujný růst. Plody jsou velmi chutné.

612983
Muchovník - Amelanchierova borůvka - Amelanchier 'Northline'
160 Kč

Muchovník má plody podobné borůvkám či jedlému jeřábu. Využití je stejné. Odrůda 'Northline' dozrává od poloviny června a je samosprašná. Plody jsou sladkokyselé.

612978
Muchovník - Amelanchierova borůvka - Amelanchier 'Prince William'
160 Kč

Muchovník má plody podobné borůvkám či jedlému jeřábu. Využití je stejné. Odrůda 'Princ William' dozrává v červnu a červenci a na jaře jí zdobí velké množství velkých bílých...

613085
Muchovník - Amelanchierova borůvka - Amelanchier 'Sleyt'
160 Kč

Muchovník má plody podobné borůvkám či jedlému jeřábu. Využití je stejné. Odrůda 'Sleyt' dozrává od června do července. Vyhledávaná je především pro svou velikost plodů (až 15 mm).

613117
Muchovník - Amelanchierova borůvka - Amelanchier 'Smoky'
160 Kč

Muchovník má plody podobné borůvkám či jedlému jeřábu. Využití je stejné. Odrůda 'Smoky' dozrává v červnu a červenci a je samosprašná. Plody jsou sladké.

612979
Muchovník - Amelanchierova borůvka - Amelanchier 'Thiessen'
160 Kč

Muchovník má plody podobné borůvkám či jedlému jeřábu. Využití je stejné. Odrůda 'Thiessen' dozrává od konce června do července a je samosprašná. Plody jsou šťavnaté.

612980
Muchovník - Amelanchierova borůvka - Amelanchier alnifolia var. 'Cusickii'
130 Kč

Muchovník má plody podobné borůvkám či jedlému jeřábu. Využití je stejné.

612692

Prodáváme muchovníky jinak zvané indiánské borůvky nebo také amelanchierovy borůvky. Nabízíme velký výběr odrůd. S výběrem rádi poradíme.