Vážení zákazníci, děkujeme za Váš ohromný zájem. Jsme doslova zavaleni množstvím objednávek, dotazů emailem i telefonicky a naše kapacity jsou omezeny. Zároveň Vás prosíme, šetřete nás, pokud máte pouze jednoduchý dotaz, na který si dokážete dohledat odpověď sami, udělejte to. Výjmečně máme i reklamaci, snažíme se takovou nepříjemnost také vyřešit co nejdříve, ale obratem to nelze, jsme pořád jenom malé rodinné zahradnictví. Objednávky se snažíme odbavovat co nejdříve, proto Vás prosíme o shovívavost s např. týdením zpožděním. Zásilky odesíláme vždy v pondělí, úterý a středa. Čtvrtek a pátek už ne, abychom měli jistotu, že bude zásilka doručena rychle k zákazníkovi a nezůstane celý víkend někde na poště. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám hodně pěstebních úspěchů. Kubelkovi

O nás

Jsme rodinné zahradnictví, které založil můj otec v roce 1992. Sídlíme v obci Svinčany u Přelouče na Pardubicku ve Východních Čechách. Připravili jsme pro Vás tento e-shop, abychom Vám mohli přehledně nabídnout vše, co se týká zahradničení.

Živé rostliny do zahrad

Nabízíme rostliny, které přezimují v našich klimatických podmínkách. Pěstujeme si je sami nebo je odebíráme od několika dalších místních pěstitelů. Koupíte u nás široký sortiment okrasných keřů a ovocné keře (borůvky, rybízy, angrešty atd.). Dále pak jehličnany, rostliny na živé ploty, půdopokryvné a popínavé rostliny. Nabízíme také moderní okrasné trávy, trvalky či skalničky, bylinky do kuchyně pro čerstvé použití. Koupíte u nás i kvalitní české ovocné stromky. V případě, že nenajdete, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Uvidíme, co pro Vás můžeme udělat.

Zahradnické potřeby

Víme, že práce na zahradě může být pěkná dřina. My ale chceme, aby Vám zahrada sloužila více pro relax. Proto se Vám snažíme nabídnout kvalitní zahradnické vybavení, aby veškerá práce byla snadnější.

Příjemné nakupování v našem e-shopu!

V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat emailem či telefonicky. Při telefonickém kontaktu buďte prosím trpělivý, jezdíme po údržbách zahrad a ne vždy mohu zvednout telefon hned. Určitě se Vám však ozvu zpět co nejdříve.

Ing. Ladislav Kubelka s rodinou

zahradník

absolvovaná studia:

Česká zemědělská univerzita v Praze, obor zahradnictví

Střední zahradnická škola Kopidlno, obor zahradnictví