Objednávky odesíláme v jediný odesílací den a to v úterý (výjimečně ve středu).

Kristalon - Zdravé rajče a paprika 0,5 kg

Značka: AGRO
162 Kč 133,88 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Dvousložkové hnojivo, které účinně dodává potřebné živiny a zabraňuje jejich vzájemnému zablokování. Je zdrojem všech základních živin potřebných ke zdravému vývinu plodů rajčat i paprik.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: N - P - K (7,5 - 12 - 36 + 4,5 Mg O + 10 SO3)

Popis:
Kristalon Zdravé rajče a paprika je dvousložkové hnojivo, které účinně dodává potřebné živiny a zabraňuje jejich vzájemnému zablokování. Je zdrojem všech základních živin potřebných ke zdravému vývinu plodů rajčat i paprik. Je účinnou prevencí proti černání plodů rajčat a hnilobě konců paprik. Vápník je účinnou prevencí proti hnilobě konců paprik a plodů rajčat Bohatý zdroj rychle přijatelného vápníku (26,5 % CaO). Speciální Kristalon s obsahem 2 složek - hnojivo 300 g + vápník 200 g

Dávkování:

Přihnojovat začněte hnojivem v transparentním sáčku. Jedna plná odměrka hnojiva (10 g) vystačí na 10 litrů vody. Přihnojování provádějte 1 x za týden buď přímo na substrát nebo do zásobní misky. další týden použijte k přihnojení hnojivo a aktivním vápníkem (modrý sáček) v dávce 15 g (1,5 odměrky) na 10 l. Aplikaci provádějte opět zálivkou nebo aplikací na list. takto střídejte dvě složky v týdenním intervalu po celou dobu vegetace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: