Objednávky odesíláme v jediný odesílací den a to v úterý (výjimečně ve středu).

AgroBio Opava Zdravá Meruňka proti moniliové spále a k ochraně květů proti mrazu 30 g

Značka: AgroBio Opava
152 Kč 125,62 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Fungicidní souprava proti moniliové spále a k ochraně květů meruněk proti mrazu. Působí systémově, vykazuje preventivní i kurativní účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravá meruňka proti moniliové spále a k ochraně květů proti mrazu je souprava dvou fungicidů. Kontaktní postřik  Chapion 50 WG 10 g +  systémový  postřik Signum 7,5 g. Fungicidní souprava vykazuje preventivní i kurativní účinek. Aplikace je vhodná pro ekologické pěstování. Postřik proti moniloze peckovin. Kvetoucí meruňky můžeme proti kratším mrazům až do -5°C ochránit aplikací přípravku Champion, který na maruňkách i broskvoních zlikviduje bakterie. Bakterie totiž slouží jako kondenzační jádra pro mrznutí.

Obsah: Chapion 50 WG (Hydroxid měďnatý 768 g/kg) , Signum - (boskalid 267 g/kg, pyraklostrobin 67 g/kg)

Blok ošetření:

1.ošetření  - Champion 50 WG - 10 g/5 l vody, 1-2 dny před předpokládanými jarnímy mrazy

2.ošetření - Signum - 3,75 g/ 5 l vody, při počátku kvetení

3. ošetření- Signum - 3,75 g/ 5 l vody, při dokvétání

CHAMPION 50 WG je kontaktní fungicidní a baktericidní přípravek ve formě dispergovatelných granulí (WG) na postřik proti plísním a ostatním  houbovým chorobám. Špičková ochrana proti houbovým a bakteriálním chorobám, ochrana květu proti mrazu.

Signum je učinný fungicidní postřik se sytémovým účinkem určený pro ochranu peckovin, zeleniny, jahodníku, drobného ovoce,  ovocných a okrasných školek proti houbovým chorobám. Přípravek Signum vykazuje preventivní i kurativní účinek, tzn., že chrání rostlinu před napadením, ale také po infekci. Vhodný do integrované produkce. Postřik proti moniloze měruněk a višní (moniliové spále).

Doplňkové parametry

Kategorie: Choroby
vhodné na: meruňky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: