Od 6.června 2022 expedujeme zásilky pro Českou poštu a DPD pouze každé úterý, kdy zároveň probíhají svozy od těchto dopravců. Zásilka je z 98 % doručována následující pracovní den. Doručování pro Prahu a okolí je většinou do 2 pracovních dnů.

Agro Hydrogel 200 g

Značka: AGRO
301 Kč 248,76 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2023

Práškový koncentrát FLORIA Hydrogel pomáhá zvýšit zadržování využitelné vody v půdě nebo substrátu díky vysoké absorpční schopnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Práškový koncentrát FLORIA Hydrogel pomáhá zvýšit zadržování využitelné vody v půdě nebo substrátu díky vysoké absorpční schopnosti.

Výsledkem je snížení frekvence potřebného zavlažování.

Částice Hydrogelu obalí kořeny vysazených rostlin a zajišťují jejich dostatečné zásobení vodou. Zároveň zabraňují vyplavování důležitých živin. Hydrogel tak výrazně usnadňuje přežití nově vysazeným stromům a keřům.

FLORIA Hdyrogel je vhodný pro všechny rostliny na zahradě.

Nosným prvkem urychlovače je přírodní hornina ZEOLIT,  který zadržuje uvolněné živiny z kompostu a následně je uvolňuje do půdy a navíc kompost provzdušňuje.

Ve vodním prostředí práškový koncentrát silně bobtná a vytváří stabilní gel, částice Hydrogelu na sebe vážou nejméně 250násobek vody a po obalení kořenů rostlin je zásobují vodou.

Specifikace

  • Dávkování: 10 až 20 g na 10 litrů substrátu
  • Hmotnost: 200 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: