Vážení zákazníci, děkujeme za Váš ohromný zájem. Jsme doslova zavaleni množstvím objednávek, dotazů emailem i telefonicky a naše kapacity jsou omezeny. Zároveň Vás prosíme, šetřete nás, pokud máte pouze jednoduchý dotaz, na který si dokážete dohledat odpověď sami, udělejte to. Výjmečně máme i reklamaci, snažíme se takovou nepříjemnost také vyřešit co nejdříve, ale obratem to nelze, jsme pořád jenom malé rodinné zahradnictví. Objednávky se snažíme odbavovat co nejdříve, proto Vás prosíme o shovívavost s např. týdením zpožděním. Zásilky odesíláme vždy v pondělí, úterý a středa. Čtvrtek a pátek už ne, abychom měli jistotu, že bude zásilka doručena rychle k zákazníkovi a nezůstane celý víkend někde na poště. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám hodně pěstebních úspěchů. Kubelkovi

Dárkový poukaz 1500 Kč - elektronický

Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
1 500 Kč
1 500 Kč
Skladem (> 15 ks)
Můžeme doručit do:
1.7.2021

Dárkový poukaz v nominální hodnotě 1500 Kč. Po uhrazení platby Vám bude dárkový poukaz zaslán na Váš email a bude možné ho kdekoliv vytisknout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový poukaz v nominální hodnotě 1500 Kč.

Po uhrazení platby Vám bude dárkový poukaz zaslán na Váš email a bude možné ho kdekoliv vytisknout.

Nevíte, co koupit k svátku, narozeninám, vánocům či výročí? Kupte svým blízkým poukaz v našem eshopu. :-) Mohou si vybrat z široké nabídky rostlin i doplňkového zboží.

Pravidla pro uplatnění poukazu:

  1. Dárkové poukazy jsou vydávány elektronicky (zasílány emailem) nebo v tištěné formě (zasílány prostřednictvím České pošty). - druh uveden v názvu produktu
  2. Dárkové poukazy jsou poukázky v nominální hodnotě 300,-Kč, 500,-Kč, 1 000,-Kč a 1 500,-Kč, které zákazník zakoupí za cenu, na kterou jsou dárkové poukazy vystaveny a která na nich je uvedena.
  3. Dárkové poukazy lze uplatnit pouze při nákupu na www.zahradnictvikubelkovi.cz
  4. Dárkové poukazy nelze vrátit zpět, či směnit za peníze mimo zákonnou lhůtu.
  5. Po použití kódu k úhradě nákupu na www.zahradnictvikubelkovi.cz se poukaz stává neplatným.
  6. Hodnota Dárkového poukazu lze uplatnit pouze jednorázově za jeden nákup. V případě, že Dárkový poukaz bude uplatněn na zboží, jehož cena bude nižší, než je nominální hodnota Dárkového poukazu, nemá nárok a doplacení hodnoty Dárkového poukazu nebo na nový Dárkový poukaz na zbytek hodnoty původního Dárkového poukazu.
  7. Lhůta platnosti Dárkového poukazu končí k 31.12. daného roku, pro který byl Dárkový poukaz vydán. Po uplynutí platnosti již nelze Dárkový poukaz uplatnit, přičemž zákazník v takovém případě nemá právo na vrácení kupní ceny zaplacené za Dárkový poukaz.
  8. U zboží, na jehož nákup byl uplatněn Dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního Dárkového poukazu nebo vytvořením adekvátního kreditu pro nákup jiného zboží.
  9. Prodávající nenese odpovědnost za ztrátu, odcizení, poškození, zneužití či zničení Dárkového poukazu.
  10. Ztrátou, odcizením či zneužitím Dárkového poukazu nevzniká zákazníkovi právo na vydání náhradního poukazu.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: