Vážení zákazníci, děkujeme za Váš ohromný zájem. Jsme doslova zavaleni množstvím objednávek, dotazů emailem i telefonicky a naše kapacity jsou omezeny. Zároveň Vás prosíme, šetřete nás, pokud máte pouze jednoduchý dotaz, na který si dokážete dohledat odpověď sami, udělejte to. Výjmečně máme i reklamaci, snažíme se takovou nepříjemnost také vyřešit co nejdříve, ale obratem to nelze, jsme pořád jenom malé rodinné zahradnictví. Objednávky se snažíme odbavovat co nejdříve, proto Vás prosíme o shovívavost s např. týdením zpožděním. Zásilky odesíláme vždy v pondělí, úterý a středa. Čtvrtek a pátek už ne, abychom měli jistotu, že bude zásilka doručena rychle k zákazníkovi a nezůstane celý víkend někde na poště. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám hodně pěstebních úspěchů. Kubelkovi

Agro Červivost STOP - 6 ml

Neohodnoceno
Značka: AGRO
114 Kč
Skladem (14 ks)
Můžeme doručit do:
14.5.2021

AGRO Červivost STOP je velmi účinný postřikový insekticid. Přípravek Integro účinně hubí původce červivosti a působí na všechna larvální stadia. Hubí i čerstvá vajíčka nakladená na ošetřenou plochu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGRO Červivost STOP je velmi účinný postřikový insekticid. Přípravek Integro účinně hubí původce červivosti a působí na všechna larvální stadia. Hubí i čerstvá vajíčka nakladená na ošetřenou plochu.
Jeho použití je vhodné proti chorobám jako jsou obaleči na révě vinné nebo obaleč jablečný na jabloních. Přípravek má velmi dobré toxikologické a ekotoxikologické vlastnosti. Nemá vystražný symbol ani R-věty.

* přípravek: Integro
* reziduálně (zbytkově) působí po postřiku 21 dní
* spektrum účinnosti: obaleč jablečný na jabloních; obaleči na révě vinné
* 10 ml přípravku stačí k přípravě cca 20-33 l aplikační kapaliny (pro 1 strom cca 2 l postřiku)
* ochranná lhůta: 14 dní
* aplikace v měsících: 5,6,7,8
* součásti balení je odměrka pro snadné dávkování

INSEKTICID je přípravek určený k hubení hmyzu v jeho různých vývojových stupních. Insekticidy se používají v zemědělství, k ochraně zásob a také v oblasti hygieny.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradnické potřeby
vhodné na: vinnou révu, jádroviny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: