Objednávky odesíláme v jediný odesílací den a to v úterý (výjimečně ve středu).

Tykev cuketa - směs kulatá 1,3g - série DUO

Značka: SEMO
34 Kč 29,57 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023

EXPIRACE 12/2023 SMĚS KULATÁ - kolekce DUO – směs středně raných cuket keříčkovitého typu. Keříčky jsou rozkladité a velkého vzrůstu. Směs je složena z odrůdy s tmavě zeleným kulatým plodem a z odrůdy s jasně žlutým kulatým plodem. Obě odrůdy je nejlépe sbírat při velikosti 5 – 8 cm. V této velikosti jsou plody lahodné chuti, vhodné pro přímý konzum i kuchyňské zpracování. Odrůda žluté barvy je velmi zajímavá zvýšeným obsahem betakarotenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EXPIRACE 12/2023

Cucurbita pepo L. / Tykev - cuketa

 

Popis:

Tykvím se nejlépe daří na středně těžkých, humózních půdách, dostatečně zásobených živinami. Podle možnosti je zařazujeme do první tratě. Vyžadují slunečné polohy chráněné před silnými větry. Nejvhodnější je přímý výsev v půlce května.

 

HTS: cukety 105 – 145 g, tykve 170 – 280 g

V 1 g: cukety 5 – 9 semen, tykve 4 – 8 semen

Výsev: březen-duben / květen

Sklizeň: červenec -září


Odrůda:

SMĚS KULATÁ - kolekce DUO – směs středně raných cuket keříčkovitého typu. Keříčky jsou rozkladité a velkého vzrůstu. Směs je složena z odrůdy s tmavě zeleným kulatým plodem a z odrůdy s jasně žlutým kulatým plodem. Obě odrůdy je nejlépe sbírat při velikosti 5 – 8 cm. V této velikosti jsou plody lahodné chuti, vhodné pro přímý konzum i kuchyňské zpracování. Odrůda žluté barvy je velmi zajímavá zvýšeným obsahem betakarotenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osiva
Kolekce: Duo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: