Objednávky odesíláme v jediný odesílací den a to v úterý (výjimečně ve středu).

Rajče tyč. - Oxheart (sel. Riviera) byčí srdce 40s

Výprodej
Značka: SEMO
34 Kč –41 %
Rajče tyč. Oxheart (sel. Riviera) byčí srdce 40s
34 Kč –41 % 20 Kč 17,39 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

EXPIRACE 12/2023 OXHEART - starší oblíbená odrůda s velkými červenorůžovými plody tvaru býčího srdce. Plody mají vynikající, sladkou chuť, mohou dorůstat i 300 gramů. Tyčkové rajče, velmi vzrůstné, středně rané až pozdní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EXPIRACE 12/2023

Lycopersicon esculentum Mill. / Rajče

Popis:

Rajčata jsou náročnou kulturou vyžadující pečlivou agrotechniku. Vyžadují teplou a chráněnou lokalitu. Půdu na podzim vyhnojíme chlévskou mrvou. Při předpěstování sadby provádíme výsev v březnu. Ve stadiu začátku tvorby pravých listů rostliny přepikýrujeme. Do nevytápěných rychlíren vysazujeme v druhé polovině dubna, ven na záhon po 15. květnu, 3 – 4 rostliny na m2. Tyčkové odrůdy během vegetace vysazujeme k opoře a odstraňujeme boční výhony z úžlabí listů. Zajistíme pravidelnou zálivku v delších časových intervalech. Největší potřeba vody nastává

v době tvorby plodů, menší potřeba vody je při zrání plodů. Zaléváme vždy po sklizni, abychom snížili nebezpečí praskání plodů. Výhodná je zálivka podmokem.


HTS: 3,2 g
V 1 g: 311 semen
Výsev: březen – duben

Sklizeň: červen - říjen

Odrůda:

OXHEART - starší oblíbená odrůda s velkými červenorůžovými plody tvaru býčího srdce. Plody mají vynikající, sladkou chuť, mohou dorůstat i 300 gramů. Tyčkové rajče, velmi vzrůstné, středně rané až pozdní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: