Vážení zákazníci, děkujeme za Váš ohromný zájem. Jsme doslova zavaleni množstvím objednávek, dotazů emailem i telefonicky a naše kapacity jsou omezeny. Zároveň Vás prosíme, šetřete nás, pokud máte pouze jednoduchý dotaz, na který si dokážete dohledat odpověď sami, udělejte to. Výjmečně máme i reklamaci, snažíme se takovou nepříjemnost také vyřešit co nejdříve, ale obratem to nelze, jsme pořád jenom malé rodinné zahradnictví. Objednávky se snažíme odbavovat co nejdříve, proto Vás prosíme o shovívavost s např. týdením zpožděním. Zásilky odesíláme vždy v pondělí, úterý a středa. Čtvrtek a pátek už ne, abychom měli jistotu, že bude zásilka doručena rychle k zákazníkovi a nezůstane celý víkend někde na poště. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám hodně pěstebních úspěchů. Kubelkovi

Jilm habrolistý - Ulmus carpinifolia 'Wredei' 2 l

Neohodnoceno
280 Kč
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
17.5.2021

Pomalu rostoucí strom sloupovitého vzrůstu. Horní listy jsou žlutozelené, spodní pak zelené, což vytváří nádherný dekorativní prvek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomale rostoucí strom sloupovitého vzrůstu. Horní listy jsou žlutozelené, spodní pak zelené, což vytváří nádjerný dekorativní prvek.

Má rád slunné až polostinné stanoviště s vlhčí půdou. Vhodný jako solitera či do skupinové výsadby. Díky svému sloupovitému vzrůstu nezabírá příliš prostoru.

 

Prodejní velikost květináče 2 l, výška rostliny 40-60 cm

Latinský název: Ulmus carpinifolia 'Wredei'

Dorůstá výšky 10 m a šířky 2 m (roční přírůstek je především do výšky a to cca 15-30 cm)

Doplňkové parametry

Kategorie: Listnaté keře
Dorůstá do výšky (m): 10
Barva listu: zelená, zelenožlutá
Barva květu: nevýrazná
Doba květu: duben, březen, únor
Opadá: ano
Půda: nenáročná
Stanoviště: slunné - polostín, slunné, polostín
Zálivka: normální
Využití: skalky, solitera, skupinová výsadba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: