Vážení zákazníci, děkujeme za Váš ohromný zájem. Jsme doslova zavaleni množstvím objednávek, dotazů emailem i telefonicky a naše kapacity jsou omezeny. Výjmečně máme i reklamaci, snažíme se takovou nepříjemnost také vyřešit co nejdříve, ale obratem to nelze, jsme pořád jenom malé rodinné zahradnictví. Objednávky se snažíme odbavovat co nejdříve, proto Vás prosíme o shovívavost s např. týdením zpožděním. Zásilky odesíláme vždy v pondělí, úterý a středa. Čtvrtek a pátek už ne, abychom měli jistotu, že bude zásilka doručena rychle k zákazníkovi a nezůstane celý víkend někde na poště. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám hodně pěstebních úspěchů. Kubelkovi

Jalovec čínský - Juniperus chinensis 'Old Gold' 2 l

Neohodnoceno
130 Kč
Skladem (> 15 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2021

Žlutozelený jehličnan s mírně převisajícími větvemi a pomalejším růstem. Vhodný do skupinových výsadeb, ale může plnit i pokryvnou funkci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žlutozelený jehličnan s mírně převisajícími větvemi a pomalejším růstem. Má široce rozložitý plochý tvar. Raději má slunné stanoviště a propustnou půdu. Snese i mírné přesušení. Vhodný do skupinových výsadeb, ale může plnit i pokryvnou funkci.

 

Prodejní výška: 15-20 cm, velikost květináče 2 l

Latinský název: Juniperus chinensis Old Gold

Dorůstá výšky 1,2 m a šířky 2 m

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jehličnany
Dorůstá do výšky (m): 1,2
Opadá: ne
Půda: propustná
Stanoviště: slunné
Zálivka: normální, nižší
Barva jehlic: žlutozelená
Využití: pokryvné, skalky, nádoby, solitera, skupinová výsadba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: