Jabloně a hrušně

10 položek celkem
190 Kč

PROSTOKOŘENÁ. Ranná zimní jabloň původem z ČR. Slízí se v polovině září, konzumní zralosti dosahuje v říjnu a skaduje se do ledna.

190 Kč

PROSTOKOŘENÁ. Jabloň 'Bohemia Red' je zimní jabloň s výbornou sladkou chutí. Slízí se v polovině září, konzumní zralosti dosahuje v říjnu a skaduje se do února.

BOLERO jabloň2
350 Kč

Stromek zakořenělý v kontejneru. Podzimní jabloň plodící v polovině září. Díky svému sloupovitému vzrůstu vhodná i do malých zahrad.

190 Kč

PROSTOKOŘENÁ. Jabloň 'Gala Mitchgla' je zimní jabloň. Slízí se koncem září, konzumní zralosti je ihned a skaduje se do března.

PA1302923
190 Kč

PROSTOKOŘENÁ. Zimní jabloň původem z ČR. Slízí se v průběhu října,konzumní zralosti dosahuje v listopadu. Ve sklepě vydrží až do dubna.

PA130342
190 Kč

PROSTOKOŘENÁ. Jarka je zimní jabloň. Slízí se koncem září, konzumní zralosti dosahuje v říjnu a skaduje se do února.

Jabloň 'Matčino - Nonetit' - zákrsek
190 Kč

PROSTOKOŘENÁ. Stará zimní odrůda původem z Ameriky. Oblíbená pro svou aromatickou chuť. Slízí se na pželomu září a října. Konzumní zralost má od října do prosince.

PA1303522
190 Kč

PROSTOKOŘENÁ. Zimní jabloň původem z ČR. Jde o křížence Matčina a Starking Delicious. Slízí se v průběhu září a skaduje se do ledna.

POLKA jabloň2
350 Kč

Stromek zakořenělý v kontejneru. Podzimní jabloň plodící koncem září. Díky svému sloupovitému vzrůstu vhodná i do malých zahrad.

PA130376
190 Kč

PROSTOKOŘENÁ. Ranná zimní jabloň původem z ČR. Slízí se koncem září, konzumní zralosti dosahuje v říjnu a skaduje se do ledna.