Vážení zákazníci, děkujeme za Váš ohromný zájem. Jsme doslova zavaleni množstvím objednávek, dotazů emailem i telefonicky a naše kapacity jsou omezeny. Zároveň Vás prosíme, šetřete nás, pokud máte pouze jednoduchý dotaz, na který si dokážete dohledat odpověď sami, udělejte to. Výjmečně máme i reklamaci, snažíme se takovou nepříjemnost také vyřešit co nejdříve, ale obratem to nelze, jsme pořád jenom malé rodinné zahradnictví. Objednávky se snažíme odbavovat co nejdříve, proto Vás prosíme o shovívavost s např. týdením zpožděním. Zásilky odesíláme vždy v pondělí, úterý a středa. Čtvrtek a pátek už ne, abychom měli jistotu, že bude zásilka doručena rychle k zákazníkovi a nezůstane celý víkend někde na poště. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám hodně pěstebních úspěchů. Kubelkovi

Jabloň 'Goldstar' - čtvrtkmen

Neohodnoceno
190 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.5.2021

PROSTOKOŘENÁ. Zimní jabloň původem z ČR. Sklízí se v průběhu října, konzumní zralosti dosahuje v listopadu. Ve sklepě vydrží až do dubna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROSTOKOŘENÁ. Zimní jabloň původem z ČR. Jedná se o křížence Rubín a Vanda. Sklízí se v průběhu října, konzumní zralosti dosahuje v listopadu. Ve sklepě vydrží až do dubna.

Vyšlechtěna ve ČR.

Podnož: M26

 

Jak balíme prostokořené stromky naleznete ZDE.

Jak zasadit ovocný stromek naleznete ZDE.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jabloně, hrušně a kdouloně
Barva plodu: zelená
Doba zralosti: listopad
Doba sklizně: říjen
Odolnost: proti padlí, proti typu Vf ke strupovitosti
Podnož: M26
Skladovat do: dubna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: